sesja niemowlęca

Sesja niemowlęca

Niemowlęta można podzielić na dwie grupy: niemowlęta młodsze oraz niemowlęta starsze.
Niemowlęta młodsze to dzieci od 1-6 miesiąca życia. Często nie trzymają stabilnie główki, nie potrafią jeszcze samodzielnie siedzieć. Ich sen nie jest już tak głęboki jak
w przypadku noworodków, często się wybudzają lub nie śpią w ogóle. Ale to wszystko ma oczywiście swój urok, można zrobić wiele pięknych ujęć, bowiem małym dzieciątkiem jest się tylko raz :)
Niemowlęta starsze to dzieci po 6 miesiącu życia, które już samodzielnie siedzą, raczkują, a nawet stawiają pierwsze kroki. Czas szybko mija, pociechy dorastają, z dnia na dzień zmieniają się, uczą się czegoś nowego, więc warto uchwycić te cenne chwile.
Sesje wykonuję u siebie w studio bądź plenerze (w odległości 50 m od studio znajduje się ogród, pole, łąka, las, wszystko to do Waszej dyspozycji). Czas trwania sesji to średnio od 1,5 do 3 godzin, zależy to od wybranego pakietu sesji.
Dysponuję sporą ilością dodatków do sesji: kolorowymi tłami, koszyczkami, czapeczkami, opaskami, ubrankami, itp. Lecz jeśli macie jakieś własne pomysły na zdjęcia, jestem otwarta na propozycje.
Na sesję warto zabrać jakąś ulubioną zabawkę, coś do zjedzenia i picia, pampersy, kilka zestawów ubranek na zmianę. Do zdjęcia rodzinnego najlepiej ubrać się w coś
o podobnej kolorystyce, unikać ostrych, rażących kolorów, ubrań we wzory, z nadrukami.